Serial „Mecenas Porada” w Polsat Box Go. Aleksandra Domańska w tytułowej roli

  • Telewizja
  • Polsat
  • Serwisy wideo
Autor: mbog

We wrześniu w serwisie Polsat Box Go udostępniono w całości nowy serial komediowy „Mecenas Porada”. Jest to historia ambitnej absolwentki prawa o wielkim sercu, która otwiera nietypową kancelarię w galerii handlowej.

W serialu „Mecenas Porada”, Aleksandra Domańska wciela się w rolę utalentowanej studentki wydziału prawa, Katarzynę Poradę, której przekorny los krzyżuje plany. W wyniku wypadku jej ojciec zostaje sparaliżowany, a Kasia musi zająć się utrzymaniem rodziny. Aby skończyć studia, zatrudnia się jako fryzjerka.

Kończy jednak wymarzone studia i zatrudnia się w lokalnej kancelarii. Jako osoba pogodna i serdeczna zyskuje wielu klientów. Niespodziewanie, po zdaniu egzaminu adwokackiego szefowa kancelarii wręcza Kasi wypowiedzenie. Zdesperowana mecenas Porada postanawia po raz kolejny wziąć sprawy w swoje ręce. Wynajmuje mały lokal w galerii handlowej i udziela pomocy prawnej za niewielką opłatą – złotówka za minutę.

W serialu obok Aleksandry Domańskiej występują między innymi: Radosław Pazura, Antoni Pawlicki, Mateusz Rusin, Otar Saralidze, Monika Krzywkowska i Piotr Gąsowski. Pierwszy sezon serialu składa się z 12 odcinków. Za jego produkcję odpowiada TFP TV&FILM PRODUCTION. Scenariusz powstał w wyniku współpracy Radosława Figury, Anity Nawrockiej oraz Pawła Trześniowskiego. Reżyserem jest Bartek Prokopowicz.

Serial „Mecenas Porada” można już oglądać w serwisie Polsat Box Go. Tytuł jest dostępny w pakiecie Polsat Box Go Premium, którego promocyjna cena wynosi 30 złotych za 30 dni.