Serial nawiązujący do kreskówki „Flinstonowie” od lutego w Boomerangu

  • Telewizja
Autor: mbog

W lutym na kanale Boomerang zadebiutuje nowy serial przygodowo-komediowy „Yabba Dabba Dinozaury!”. Produkcja opowiada o przygodach najlepszych przyjaciół, czyli Pebbles Flintstone i Bamm-Bamma Rubble.

Dzieciaki mieszkają w Skalisku, typowym miasteczku nowoczesnej epoki kamienia. Jednak, gdy tylko mają okazję, wyruszają na poszukiwanie przygód poza miasto, gdzie czyha na nich wiele okazji do szalonej zabawy. Razem ze swoim wiernym psozaurem Dino często odwiedzają dziką i nieokiełznaną krainę. Pebbles, która marzy o karierze naukowca, odkrywa i bada nowe gatunki tych prehistorycznych zwierząt. Natomiast Bamm-Bamm realizuje się w zabawach wymagających użycia mięśni, na co pozwala mu wrodzona siła.

Trójka przyjaciół podczas swoich wypraw bardzo chętnie nawiązuje nowe znajomości i znajduje kolejne sposoby na pozbycie się nudy. Niestety w dzikiej krainie roi się od niebezpieczeństw, dlatego bohaterowie bardzo często wpadają w tarapaty. Z każdą kolejną przygodą przekonują się jednak, że przyjaźń jest w życiu najważniejsza.

Premiera serialu „Yabba Dabba Dinozaury!” odbędzie się 29 lutego. Emisja kreskówki w soboty i niedziele o godzinie 9:00 w Boomerangu.

Logo Boomerang

Boomerang

Kanał dziecięcy należący do Turner Broadcasting System. Stacja kieruje swoje programy do dzieci w wieku 4-7 lat. Boomerang prezentuje lekką i pełną humoru rozrywkę ze znanymi bohaterami. Na antenie stacji można zobaczyć przygody między innymi: Królika Bugsa i Strusia Pędziwiatra.