Serial „Rodzinny interes” wiosną w TV Puls

  • Telewizja
Autor: mnie

TV Puls realizuje nowy serial pt. „Rodzinny interes”. Producentem wykonawczym jest Outset Films („Sekrety rodziny” i „Gliniarze”). W serialu występują m.in. Magdalena Modra-Krupska, Dariusz Kordek i Patryk Janas, członek zespołu disco polo „Deep Dance”.

„Rodzinny interes” to serial opowiadający o dwójce przyjaciół z dzieciństwa – Wojtku i Ryszardzie (Marek Krupski i Ireneusz Dydliński), którzy wychowali się w domu dziecka, a po latach postanowili otworzyć warsztat samochodowy. Pracuje tu duet mechaników: młody Dawid (Patryk Janas), który uczy się fachu przy doświadczonym Bronku (Roman Szczeblewski). Bardzo ważną rolę w serialu odegra tajemnicza i przebiegła księgowa, Viola (Magdalena Modra-Krupska). Częstym gościem warsztatu będzie celebryta, Dariusz Witter, który skrywa pewną tajemnicę – w tej roli Dariusz Kordek. Żony właścicieli warsztatu Ela i Jola (Katarzyna Taracińska-Badura i Marta Zgutczyńska) wspólnie prowadzą mały, cieszący się renomą salon fryzjerski „Bella Ella”. Oba zakłady mieszczą się w bliskim sąsiedztwie, przy ulicy Słonecznej.

Serial będzie wprowadzać widza w świat głównych bohaterów, jednocześnie przedstawiając w każdym odcinku inną historię klientów warsztatu i salonu.

„Rodzinny interes” zadebiutuje na antenie TV Puls w marcu.