Serwis „Eska Info” częścią portalu „Super Express”

  • Internet
Autor: mbog

Portal Se.pl został rozbudowany o projekt „Miasto”. Jest on realizowany przez dziennikarzy serwisu „Eska Info” oraz „Super Expressu” i oferuje informacje z 15 miast. Treści lokalne ukazują się pod marką Eska Info i są aktualizowane na bieżąco przez reporterów z całego kraju.

Szefem projektu „Miasto Eska Info” pozostaje dotychczasowa redaktor naczelna serwisu „Eska Info” – Sylwia Adamczyk. Szefową serwisu „Miasto Warszawa” jest Olga Karaban. Ich bezpośrednim przełożonym został Bartłomiej Łęczek, wicenaczelny „Super Expressu” odpowiedzialny za obszar związany z tworzeniem i publikowaniem treści w Internecie. Zespół pracujący w „Eska Info” w całości zasilił redakcję projektu „Miasto”.

Media globalne i lokalne wspólnie tworzą jedno środowisko medialne. Dlatego doceniając wartość lokalności zdecydowaliśmy się na połączenie serwisu Eska Info z portalem „Super Express”, by dalej wspólnie działać nad rozwojem naszej oferty informacyjnej w Internecie. Dwa tygodnie działania w domenie Se.pl dało już serwisowi Eska Info znaczący wzrost liczby użytkowników i odsłon. Jesteśmy przekonani, że kolejne miesiące zaowocują jeszcze lepszymi wynikami – poinformowała Ewa Lampart, dyrektor generalna Grupy Super Express.

Za sprzedaż reklam na stronach projektu „Miasto” odpowiada Mariusz Szuster, zastępca dyrektora handlowego ds. sprzedaży bezpośredniej w Biurze Reklamy Radia i Internetu TIME S.A.