Siatkarskie europejskie puchary zostają w Polsacie Sport. Do kiedy?

  • Telewizja
  • Polsat
Autor: rafs

Dobra informacja dla fanów klubowej siatkówki w Polsce.

Polsat Sport przedłużył umowę z CEV na transmisje Ligi Mistrzów, Pucharu CEV i Challenge Cupu. Umowa stacji z europejską federację na transmisje obowiązuje do końca sezonu 2028/2029.

Polski finał w Lidze Mistrzów CEV to spełnienie naszych marzeń, jako nadawcy który od ponad dwudziestu lat wspiera rozwój polskiej siatkówki. Transmitowane przez nas sukcesy reprezentacji kobiet i mężczyzn, napędziły rozwój klubów, co zaowocowało popularyzacją dyscypliny i wysypem kolejnych pokoleń zawodników i zawodniczek. Konsekwentne wspieranie polskiej siatkówki przez Polsat to przemyślany plan, który realizujemy i będziemy realizowaćpowiedział Marian Kmita, Dyrektor ds. Sportu Telewizji Polsat.

Klubowa siatkówka w polskiej telewizji

Telewizja Polsat pokazuje na swoich kanałach mecze Ligi Mistrzów CEV i innych rozgrywek europejskiej federacji od 2005 roku, z przerwą w sezonach 2018/19-2019/20, kiedy to rozgrywki pokazywał Canal+. Spotkania można oglądać na antenach Polsatu Sport oraz w internecie przez Polsat Box Go. W sobotę, 20 maja Polsat otwarty pokazywał za darmo finał Ligi Mistrzów pomiędzy ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle i Jastrzębskim Węglem.