Siódmy sezon „Fear the Walking Dead” od 18 października na AMC

  • Telewizja
Autor: mbog

W nocy z 17 na 18 października na kanale AMC zadebiutuje nowy sezon serialu „Fear the Walking Dead”. Polska premiera odbędzie się równocześnie z amerykańską.

Pod koniec szóstego sezonu Teddy (John Glover) urzeczywistnił swoją wizję „końca” i zdetonował głowice nuklearne w Teksasie. Udało się jednak przeżyć grupie osób. Teraz oni muszą zdecydować, jak będzie wyglądał „nowy początek”.

Bohaterowie siódmego sezonu muszą poradzić sobie z życiem w świecie pozbawionym światła i nadziei, w którym powietrze na zewnątrz jest tak samo zabójcze jak szwendacze, z którymi muszą się mierzyć. Ocaleni dowiedzą się, kim naprawdę są i do czego są zdolni. Niektórzy staną na wysokości zadania, inni znajdą nowy cel, a niektórzy zdefiniują się na nowo – nawet jeśli będzie to oznaczało straszliwą cenę dla tych, których kiedyś uważali za rodzinę.

W siódmym sezonie „Fear the Walking Dead” w roli reżyserki zadebiutuje Alycia Debnam-Carey. Do obsady powróci Sydney Lemmon, który wciela się w Isabelle, a dołączy Gus Halper jako Will.

Premiera „Fear the Walking Dead” w nocy z niedzieli na poniedziałek o godzinie 3:00 na AMC. Powtórka odcinka o godzinie 22:00.

Logo AMC

AMC

Stacja telewizyjna prezentująca przede wszystkim klasyczne, amerykańskie filmy. Ponadto na antenie AMC (American Movie Classics) pojawiają się własne produkcje serialowe. Kanał jest dostępny w ponad 125 krajach na całym świecie.