Serial „19+” wiosną o nowej porze. Ślub, rozstanie i kłopoty małżeńskie

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mab

28 lutego na antenę TVN7 powróci serial „19+”. Widzowie zobaczą kolejne przygody zgranej, choć nie zawsze, ekipy młodych przyjaciół.

Nowy sezon rozpocznie się od przygotowań do ślubu Kai i Froda. Zakochani są pewni swojej miłości, ale w wielu sprawach muszą znaleźć kompromis, a to nie zawsze jest łatwe. Zaskakujące zdarzenie pokrzyżuje plany młodej pary, co ostatecznie zaważy nad ich związkiem.

 

Kłopoty małżeńskie nie ominą Kasi i Witka. Kryzys w ich związku pogłębi pojawienie się Łukasza, pierwszej miłości dziewczyny. Łukasz wprawdzie zauroczy się Iwoną, ale Kasia będzie musiała przyznać przed sobą, że chłopak wciąż jest jej bliski. Iwona również przeżywa miłosne rozterki, próbuje zapomnieć o Wojtku i zaczyna spotykać się z Łukaszem. Jednak wkrótce Wojtek ponownie wkroczy w jej życie.

Mela próbuje stanąć na nogi po rozstaniu z Kacprem. Jednak wciąż będzie bardzo za nim tęsknić. Skupi się na pracy i – jak zawsze – na przyjaciołach. Dziewczyna zaangażuje się z całą mocą w sprawy Lucy i Arka. Szczęśliwa dotąd rodzina zmierzy się z najtrudniejszym kryzysem, ponieważ chłopak wyprowadzi się z domu i będzie rozważał rozwód.

Natomiast Lena poświęci się swojej sportowej pasji, Dominika odkryje, że fascynuje ją kosmetologia, Zuza wpadnie na pomysł założenia firmy wspólnie z Konradem, a Adrian zrealizuje swoje marzenia i wstąpi do policji. Dziewczyny zjednoczą się w walce z przestępstwami seksualnymi i zorganizują protest kobiet.

19+
fot. TVN Grupa Discovery

„19+” od poniedziałku do czwartku o godzinie 17:55 w TVN7. Odcinki będą dostępne również w Player.pl.