Stanley i Justyna podzielili się nagrodą w finale „The Traitors. Zdrajcy”

  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mab

Zakończył się pierwszy sezon programu „The Traitors. Zdrajcy”. Lojalni uczestnicy zdobyli główną nagrodę.

W „The Traitors” pierwszego dnia przygody, gracze zostali podzieleni na zdrajców i lojalnych. W trakcie programu eliminowali się nawzajem. Zdrajcy pod osłoną nocy mordowali lojalnych, ci pozbywali się zakapturzonych przy okrągłym stole.

Już podczas pierwszego okrągłego stołu lojalnym udało wyeliminować się zdrajcę. Później nie było już tak łatwo. Do finału dotarli lojalni: Manae, Justyna, Patryk i Stanley oraz zdrajca – Olga.

The Traitors - Olga
Do finału dotarła Olga – zdrajca – fot. Warner Bros. Discovery w Polsce

W ostatnim odcinku widzowie zobaczyli misję z pokaźną nagrodą – 100 tysięcy złotych. Wykonywali ją w dwóch grupach – pierwsza z nich pojechał samochodem, by w trakcie zadań odkryć trzy cyfry i ułożyć je na ziemi. W tym czasie, pozostałych dwoje graczy poleciało helikopterem i z powietrza musiało odczytać kod. Uczestnicy z powodzeniem wykonali ostatnią misję.

Podczas okrągłego stołu uczestnicy zdecydowali się wyeliminować lojalnego Patryka. Później gracze „The Traitors” musieli podjąć, czy chcą zakończyć grę. Tylko Manae twierdziła, że w finałowym gronie nie ma już zdrajców. Później uczestnicy wyeliminowali Olgę. Następnie Stanley i Justyna zadecydowali o wyrzuceniu z programu lojalnej Manae.

Moja naiwność i zaufanie do ludzi nie znają granic. Myślałam, że jak odkryliśmy razem Piotra, i tak samo zdemaskowałam Dominikę razem z Sandrą, to są wystarczające dowody na to, że jestem lojalna. Wiedzieli to doskonale, przynajmniej Stanley. Mam wrażenie, że zrobił to dla pieniędzy – skomentowała z poirytowaniem na koniec Manae.

Zwycięzcy podzielili się nagrodą w wysokości ponad 320 tysięcy złotych.

Trwa casting do drugiej edycji

Telewizja TVN podjęła decyzję o rozpoczęciu prac nad drugim sezonem programu „The Traitros. Zdrajcy”. Nadawca rozpoczął poszukiwania uczestników. Formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie internetowej producenta – www.jake-vision.pl.

„The Traitors. Zdrajcy” można było oglądać w środy o godzinie 21:35 w TVN.