„Strefa kibica” w TVN24 i TVN24 GO. Wśród prowadzących Joanna Kryńska i Olga Olesek

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

Od czwartku, 10 czerwca na antenie TVN24 i w serwisie TVN24 GO pojawiać się będą programy dedykowane Mistrzostwom Europy w piłce nożnej. Wśród nich „Strefa kibica” czyli codzienny cykl, w którym komentowane będą mecze wraz z gośćmi.

Piłkarskie euro to ważne wydarzenie, którym w najbliższym czasie będzie żyć cała Europa, w tym Polacy. Specjalnie z myślą o kibicach piłki nożnej, na antenie TVN24 oraz TVN24 GO, pojawią się dedykowane mistrzostwom programy. Już od 10 czerwca, dwa razy dziennie – we „Wstajesz i wiesz” o godzinie 7:05 oraz w „Faktach po południu” o 16:40Joanna Kryńska, Łukasz Jedliński, Piotr Jacoń i Krzysztof Górlicki będą przekazywali i komentowali najważniejsze informacje dotyczące mistrzostw.

Specjalne wydania „Strefy Kibica” pojawią się w dniach, w którym na EURO 2020 grać będą Polacy. Emisja cyklu 14, 19 i 23 czerwca godzinę przed meczem, w przerwie spotkania i od razu po jego zakończeniu. Gospodarzami studia będą Joanna Kryńska, Olga Olesek oraz Łukasz Jedliński. Wraz z gośćmi – ekspertami, sportowcami i miłośnikami piłki – będą śledzić poczynania naszych piłkarzy, a nasi reporterzy wraz z kibicami będą celebrować spotkania meczowe. W studiu pojawią się Radosław Majdan czy Karolina Bojar.

Strefa kibica TVN24
fot. tvn24.pl

Każde wydanie „Strefy kibica” zostanie poprzedzone półgodzinnym programem w TVN24 GO, który poprowadzi Joanna Kryńska.