Terminarz i szczegółowy plan transmisji EURO 2020 w specjalnym wydaniu gazety Tele Tydzień

  • Prasa
  • Magazyny
Autor: mbog

25 maja do sprzedaży trafił „Tele Tydzień Ekstra 2/2021 – Euro”. Czytelnicy znajdą w gazecie szereg informacji dotyczących rozpoczynających się Mistrzostw Europy w piłce nożnej mężczyzn.

Specjalne wydanie Tele Tygodnia to kompendium wiedzy o turnieju Euro 2020. Znajduje się w nim terminarz rozgrywek wraz ze szczegółowym planem transmisji telewizyjnych i specjalną sekcją do zapisywania wyników. W magazynie zaprezentowano również naszych grupowych rywali, składy wszystkich drużyn, statystyki i taktyki oraz sylwetkę kapitana polskiej drużyny, Roberta Lewandowskiego i ciekawostki o naszych czołowych zawodnikach. W wydaniu znajdują się także sylwetki najdroższych graczy turnieju, najlepszych strzelców, sensacje i niezapomniane mecze Euro z minionych lat.

Ponadto czytelnicy dowiedzą się, jak polskim piłkarzom kibicują gwiazdy, m. in. prezenterka i dziennikarka Katarzyna Dowbor, aktor Zbigniew Buczkowski oraz siatkarz Piotr Gruszka. W części lifestylowej można przeczytać o idealnym menu dla sportowca. Nie zabrakło również rozrywki w postaci krzyżówek i sudoku.

Tele Tydzień Ekstra - Euro 2020 - okładka
fot. Bauer Media

64-stronnicowy magazyn można nabyć w cenie 2,99 złotych.

EURO 2020 na antenach Telewizji Polskiej

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej mężczyzn rozpoczną się 11 czerwca, a zakończą 11 lipca. Oficjalnym nadawcą jest Telewizja Polska. Stacja będzie transmitować wszystkie mecze na antenach TVP1, TVP2 i TVP Sport. Ponadto na czas EURO 2020 uruchomiony zostanie kanał w jakości Ultra HD – TVP 4K. Spotkania będzie można również oglądać w internecie: na stronie tvpsport.pl, w aplikacji mobilnej TVP Sport, aplikacji HbbTV Euro 2020 i w serwisie HbbTV Telewizja Naziemna.