„Sylwester Marzeń z Dwójką” tym razem z Ostródy

  • Telewizja
  • TVP
Autor: mbog

Telewizja Polska, podobnie jak w ubiegłych latach, zorganizuje koncert sylwestrowy. Tym razem „Sylwester Marzeń z Dwójką” z racji trwającej epidemii odbędzie się w amfiteatrze w Ostródzie.

Podczas plenerowej imprezy nie zabraknie polskich gwiazd i ich przebojów. Na scenie pojawią się między innymi: Cleo, Zenek Martyniuk i zespół Akcent, Zakopower, a także Golec uOrkiestra oraz Gromee. Wystąpią również zwyciężczynie Eurowizji Junior w 2018 i 2019 roku czyli Roksana Węgiel i Viki Gabor. Nie zabraknie zespołów disco polo, takich jak Boys, Milano i Defis.

Widzowie „Sylwestra Marzeń z Dwójką” zobaczą także występy zagranicznych gwiazd. W Ostródzkim amfiteatrze pojawią się włoski piosenkarz Francesco Napoli oraz niemiecki artysta Thomas Anders z Modern Talking. Wystąpi również jurorka w programie „Star Voice. Gwiazdy mają głos” – czeska piosenkarka Helena Vondrackova.

Koncert sylwestrowy poprowadzą: Izabella Krzan, Ida Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska, Rafał Brzozowski, Aleksander Sikora i Norbi.

„Sylwester Marzeń z Dwójką” w czwartek, 31 grudnia od godziny 19:55 w TVP 2. Ponadto od godziny 20:20 koncert transmitować będzie TVP Polonia. Noworoczny toast również w TVP 1 od 23:55.

Sylwester 2020 przed telewizorem

„Sylwester Marzeń z Dwójką” nie będzie jedynym koncertem sylwestrowym na żywo w tym roku. Telewizja Polsat organizuje w studiu telewizyjnym „Sylwestrową Moc Przebojów”. Specjalny program pojawi się również w TVN 7. Sylwester 2020 to także maratony filmowe. W Telewizji Puls widzowie zobaczą trzy części „Taxi”, a stacja TNT pokaże serię filmów o Rocky Balboa.