Sylwester w RMF MAXX. Najlepsi polscy DJe ze swoimi setami

  • Radio
  • Grupa RMF
Autor: rafs

Radio RMF  MAXX przygotowało specjalny, sylwestrowy wieczór.

Na antenie RMF MAXX będą emitowane sety najlepszych polskich DJów. Będą nimi: Tribbs, C-BooL, Gromee, zespół Komodo, Brave, DJ KRIS i THE 3. Rozgrzewka rozpocznie się o godzinie 16:00 i poprowadzi ją Filip Koliber. Od 20:00 będą emitowane klubowe sety w ramach pasma „Sylwester na MAXXa”. Audycję poprowadzi Przemek Grabowski. Całość z klubowymi setami potrwa do godziny 4:00.

W komunikacie można przeczytać, że w trakcie trwania sylwestra stacja nie będzie emitowała reklam. Do minimum zostaną ograniczone też wejścia prezenterskie. Stacja promuje pasmo  na swojej stronie internetowej.

 Roch Kowalski odchodzi z Grupy RMF. Zasili Telewizję Polską

Reporter sejmowy RMF FM Roch Kowalski odchodzi ze stacji. W sobotę, 23 grudnia Roch Kowalski potwierdził doniesienia Wirtualnych Mediów o tym, że zasili skład Telewizji Polskiej. Jak podało „WM”, nie będzie to jednak serwis „19:30”, a kanał informacyjny, który ma zastąpić TVP Info. Kowalski w serwisie X podkreślił swoją wiarę w tworzenie apolitycznej telewizji, która jest odporna na wpływy partii i spółek skarbu państwa.