Wideo

Sylwestrowa zabawa z Eska TV

  • Telewizja
  • Polsat Box
Autor: mbog

31 grudnia o godzinie 12:00 ruszy specjalna ramówka muzycznego kanału Eska TV. Sylwestrowa zabawa zakończy się wczesnym rankiem 2019 roku.

„Top of the Top 2018” w Sylwestra od godziny 12:00

Eska TV rozpocznie sylwestrową zabawę od programu „Top of the Top 2018”. Będzie to muzyczne podsumowanie kończącego się 2018 roku. Widzowie zobaczą klipy do najważniejszych piosenek polskich i zagranicznych artystów. Nie zabraknie Cleo i Dawida Podsiadło czy Shawna Mendesa oraz grupy Shanguy. Powtórkę programu będzie można zobaczyć w Nowy Rok o godzinie 8:00.

„Sylwester z Eska TV” od 19:00

Następnie Ola Kot, Filip „Rudy” Antonowicz i Krzysztof „Jankes” Jankowski zaproszą na „Sylwestra z Eska TV”. Prowadzący odwiedzili miasta z najdziwniejszymi nazwami w naszym kraju. W programie zobaczymy, co się działo m.in. w Wielkich i Małych Laskach, Końcu oraz Rzymie. Na antenie Eska TV tradycyjnie nie zabraknie sporej dawki imprezowych teledysków.

Eska TV jest stacją muzyczną nadającą od 28 maja 2008 roku. Prezentuje przede wszystkim teledyski do najnowszych popowych utworów. Kanał jest dostępny w całej Polsce, nadaje w naziemnej telewizji cyfrowej w MUX 1 oraz w sieciach kablowych i na platformach satelitarnych. Właścicielem stacji Eska TV jest Grupa Polsat.