„Szaf Mat” oraz „Gosia i Ernest – Nowe Porządki” w październiku w TVN i TVN 7

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

W październiku stacje TVN i TVN 7 pokażą nowe programy „Szaf Mat” oraz „Gosia i Ernest – Nowe Porządki”. Partnerem obu produkcji jest właściciel aplikacji Vinted.

Szaf Mat

W mini-programie „Szaf Mat” Malwina Wędzikowska i Żaklina Ta Dinh przewietrzą olbrzymią i pełną szafę jednej z nich. Część ubrań postarają się sprzedać w aplikacji, a za zarobione pieniądze uzupełnić stylówki na nadchodzący sezon. Program będzie miał formułę poradnika. W pierwszym odcinku widzowie dowiedzą się, które rzeczy najszybciej i najkorzystniej się sprzedadzą. Ponadto ekspertki podpowiedzą, czym kierować się przy wyborze ubrań na sprzedaż, które elementy garderoby zostawić i jak je ze sobą łączyć.

Szaf Mat
fot. TVN / Aleksandra Halemba

Premierowe odcinki „Szaf Mat” w soboty o godzinie 17:55 w TVN, od 10 października.

Gosia i Ernest – Nowe Porządki

Natomiast na antenie Siódemki będzie emitowany komediowy miniserial „Gosia i Ernest – Nowe Porządki”. Bohaterowie serialu „19+”, influencerzy i uczestnicy tegorocznej edycji „Ameryka Express”, a jednocześnie świeżo upieczone małżeństwo – Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał opowiedzą o zmianach w życiu. Seria 16 odcinków skupiać będzie się na prywatnym życiu młodych aktorów tuż po ślubie i tuż po wprowadzeniu się do własnego mieszkania.

Czy ślub zmienia coś w relacjach między dwojgiem młodych, zakochanych ludzi? Czy przy okazji takich milowych kroków – trzeba coś w życiu zmienić, przeorganizować się, przewietrzyć szafy i zacząć wszystko inaczej i od nowa? W krótkich, komediowych odcinkach będziemy mieli okazję podejrzeć jak Gosia i Ernest radzą sobie w zwrotnym momencie wspólnego życia – można przeczytać w opisie programu.

„Gosia i Ernest – Nowe Porządki” od poniedziałku, 12 października o godzinie 19:25 w TVN 7.