Szybcy i bogaci od 1 kwietnia w Radiu Eska

  • Radio
  • ZPR Media
Autor: mbog

1 kwietnia ruszy nowa loteria Radia Eska – „Szybcy i bogaci”. Słuchacze będą mogli wygrać nagrodę w wysokości nawet kilku tysięcy złotych.

Zabawa będzie trwać od 1 do 19 kwietnia br. Aby wziąć udział w loterii, należy wysłać wiadomość SMS ze swoim imieniem pod specjalny numer. Każdego dnia, od poniedziałku do piątku odbędzie się kilka rund zabawy – w każdej do wygrania będą co najmniej 3 tysiące złotych.

Nagroda dla uczestnika będzie zależna od momentu, w którym odbierze on telefon od Radia Eska. Z każdym kolejnym sygnałem oczekiwania, wygrana maleje. W przypadku nieodebrania połączenia w ciągu trzech sygnałów, nagroda przepada, a pula w następnej rundzie zostanie powiększona. Szczegóły loterii można znaleźć na stronie internetowej Radia Eska.

Logo Radia Eska

Radio ESKA

Rozgłośnia nadająca w kilkunastu miastach, m.in. w: Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu. Realizuje format muzyczny CHR (Contemporary Hit Radio), prezentuje najnowsze i najpopularniejsze piosenki – "Hity na czasie". Radio ESKA jako sieć radiowa istnieje od końca lat 90.