„Warsaw Shore 11” oraz nowy program „Wyzwani” w MTV Polska

  • Telewizja
Autor: mbog

24 marca na antenę MTV Polska powraca „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”. Ponadto stacja rozpocznie emisję nowego programu „Wyzwani”.

W jedenastym sezonie „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” widzowie MTV ponownie zobaczą, jak wspólnie żyje i bawi się ekipa imprezowiczów. W nowych odcinkach pojawią się najpopularniejsi z Ekipowiczów: Ania „Mała”, Ewelina „Evelona”, Klaudia, Piotrek „Pedro””i Damian „Stifler”. W programie nie zabraknie również dwójki uczestników, którzy dołączyli do składu w poprzedniej edycji – Klaudii „Czai” i Patryka „Spikera”.

Ponadto w nowej edycji programu pojawią się uczestnicy „Ex na plaży Polska”. W warszawskiej willi pojawią się dwie kobiety: kochająca swoje ciało i dobrą zabawę Ewa oraz Anastasiya, która ponad wszystko lubi być w centrum uwagi. Dodatkowo męską część Ekipy zasilą: miłośnik wszystkich kobiet Damian i zwariowany uczestnik „Ex na plaży Polska” – Kasjusz.

Jedenasty sezon „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” będzie można oglądać od 24 marca. Premierowe odcinki MTV pokaże w niedziele o godzinie 23:00.

Wyzwani

Wyzwani
„Wyzwani” – fot. MTV Polska

24 marca na antenie MTV zadebiutuje nowy program „Wyzwani”. Dwójka uczestników poprzednich edycji „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” – Wojciech Gola oraz Damian „Stifler” Zduńczyk będą walczyli ze swoimi słabościami. Program będzie rozszerzoną wersją materiałów dostępnych na kanale YouTube prowadzących show. Ponadto widzowie MTV zobaczą niepublikowane wcześniej wyzwania.

Program „Wyzwani” będzie premierowo emitowany od 24 marca, w niedziele o godzinie 22:00 – dwa odcinki.