Taneczna rozgrzewka przed finałem „Lato z Radiem Festiwal 2018”

  • Radio
  • Polskie Radio
Autor: mbog

26 sierpnia na gdyńskim Skwerze Kościuszki odbędzie się pierwsza edycja „Lato z Radiem Festiwal”. Dzień wcześniej ekipa Polskiego Radia zaprasza na muzyczną rozgrzewkę. Impreza w festiwalowej Strefie Relaksu rozpocznie się w sobotę 25 sierpnia o godzinie 22:00 i potrwa do 4:00.

Swoje sety zagrają: DJ Michał Margański i DJ Hirek Wrona z radiowej Trójki oraz DJ Bert i DJ Harper z Czwórki. Każdy z DJ-ów wystąpi z 1,5 godzinnym setem. Wydarzenie rozpocznie Hirek Wrona miksem utworów z „Listy Przebojów Trójki”. Następnie zagra DJ Bert, czyli Norbert Borzym z piosenkami utrzymanymi w stylu disco-house. Z kolei Marcin Hubert, znany szerokiej publiczności jako DJ Harper zaproponuje boogie, synth’funk i 2step. Na zakończenie najbardziej mroczne pokłady elektroniki tanecznej – deep house, alternative house – zmiksuje Michał Margański.

Impreza „Trzy, Cztery – gramy!”, czyli cztery sety muzyki tanecznej dziennikarzy Trójki i Czwórki, odbędzie się w Strefie Relaksu przy Bulwarze Nadmorskim im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdyni. Wstęp na zabawę jest bezpłatny. Transmisji całości wydarzenia będzie można posłuchać w radiowej Trójce, a w Czwórce w godzinach 22:00-1:00.

Pierwsza edycja „Lato z Radiem Festiwal” odbędzie się 26 sierpnia w Gdyni. Na dwóch scenach wystąpi 16 gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Relacje z festiwalu pojawią się na antenie Jedynki, Trójki, Czwórki oraz PR24. Dodatkowo portal PolskieRadio.pl przeprowadzi transmisję z obu scen.