Turecka telenowela „Więzień miłości” w TVP 2

  • Telewizja
  • TVP
Autor: mbog

19 lutego TVP 2 pokaże pierwszy odcinek serialu „Więzień miłości”. Turecka telenowela będzie pokazywana od poniedziałku do piątku o godzinie 17:10.

„Więzień miłości” to nowy turecki serial obyczajowy, opowiadający historię rodzeństwa – Ayse i Omera. Kiedy ich matka porzuciła rodzinę dla innego mężczyzny, Omer przyrzekł sobie, że nigdy się nie ożeni. Jedyną kobietą, dla której ma zawsze czas i dla której zrobiłby wszystko jest jego ukochana siostra Ayse. Podobnie jak Omer, Ayse jest wielką romantyczką. Uwielbia swego brata i pragnie jego szczęścia. Chciałaby też, żeby jednak znalazł miłość swego życia.

Kiedy Ayse zapada na ciężką chorobę, a Omer dowiaduje się, że zostało jej zaledwie kilka miesięcy życia, postanawia ją uszczęśliwić w tych ostatnich dniach. Chłopak zamierza wziąć ślub, aby Ayse mogła odejść w spokoju, wiedząc, że spełniło się jej marzenie. Tak naprawdę Omer myśli jedynie o fikcyjnym związku. Zawiera umowę z Zehrą, która desperacko potrzebuje dużo pieniędzy. Kobieta ma dostać całą żądaną sumę za małżeństwo, które potrwa najwyżej sześć miesięcy. Z czasem cała sytuacja zaczyna się komplikować.

Turecka telenowela „Więzień miłości” będzie emitowana od 19 lutego. TVP 2 pokaże serial od poniedziałku do piątku o godzinie 17:10.