„Twój Styl” w nowej odsłonie i z nowymi felietonistami

  • Prasa
  • Magazyny
Autor: mtom

Czytelnicy magazynu od marca zobaczą magazyn „Twój STYL” w nowej odsłonie. Miesięcznik otrzymał nowe logo i odświeżony layout. Pojawią się również nowe formaty i sekcje tematyczne. Do grona felietonistów dołączy Michał Rusinek i Joanna Kołaczkowska

Nawigację ma ułatwić podział na działy tematyczne, wyraźne paginy, wewnętrzne okładki otwierające działy, ale również nowe elementy graficzne. Zmiany zostały wprowadzone po przeprowadzonych w ubiegłym roku badaniach fokusowych na grupie docelowej czytelniczek luksusowych magazynów kobiecych w całej Polsce.

Od teraz jednokolumnowe materiały poświęcone będą nie tylko modzie i urodzie, ale również trendom ze wszystkich interesujących czytelniczek dziedzin: sztuki, dizajnu, kuchni, ekologii. Magazyn prezentować będzie teksty poświęcone rodzinnym wartościom, jak i najciekawszym postaciom i wydarzeniom z XX wieku.

Nowością jest dział „Piękne Życie”. Znajdą się tam nie tylko teksty, felietony tematyczne i kolumny poradnicze obejmujące poszerzoną tematykę m.in. podróżniczą i kulinarną. Poruszane będą również tematy dotyczące ekologii, wzornictwa, zwierząt i możliwości duchowego rozwoju i życia w zgodzie z naturą.

Cieszy nas, że kolejne badania fokusowe potwierdzają wyjątkowe zaufanie, którym Czytelniczki darzą Twój STYL, najlepszy ich zdaniem luksusowy magazyn dla kobiet. Twój Styl to dla czytelniczek wyjątkowy miesięcznik, który w dobie internetu dostarcza wartościowych i wiarygodnych informacji, wskazuje i poleca, bawi i doradza. – powiedziała wydawca magazynów luksusowych Bauera, Monika Krokiewicz.

Nową odsłonę „Twojego STYLU” wspiera kampania promocyjna we wszystkich głównych stacjach telewizyjnych (TVP, TVN, Polsat) i w stacjach tematycznych, Interii oraz magazynach kobiecych Wydawnictwa Bauer, a także w punktach sprzedaży.