„The Office PL” z trzecim sezonem. Premiera jesienią

  • Telewizja
  • Canal+
Autor: mab

Wystartowały zdjęcia do kolejnego sezonu „The Office PL”. Premiera nowych odcinków serialu o „Kropliczance” już jesienią.

W nowym sezonie widzowie poznają pierwszy w historii pomysł Patrycji, który ma sens. Ponadto Michał będzie walczył o przetrwanie na stanowisku prezesa. W biurze odbędzie się też wojna o serce Asi. Dodatkowo „młody i dynamiczny” zespół powiększy się o dwa nowe etaty – do obsady dołączą Mateusz Król i Małgorzata Gorol.

Oczekiwania po poprzednich sezonach są wysokie, dlatego z ekipą zadbaliśmy, żeby scenariusze nowych odcinków zaskakiwały, pokazywały bohaterów w zupełnie nowych sytuacjach, a przy tym ciągle w charakterystyczny dla tego formatu sposób komentowały naszą polską rzeczywistość. W tym pomaga nam jak zawsze świetna ekipa oraz obsada. Mimo tego, że pracowników Kropliczanki czeka sporo zmian, to jedno pozostanie niezmienne – trzeci sezon będzie wciąż przezabawny i absurdalny, a fani będą mogli przejrzeć się w tych perypetiach jak w, nomen omen, kropli wody – informuje Maciej Bochniak, reżyser.

W głównych rolach ponownie wystąpią: Piotr Polak, Vanessa Aleksander, Adam Woronowicz, Kornelia Strzelecka i Rafał Kowalski. Serial realizowany jest przy współpracy z BBC Studios oraz w koprodukcji z Comedy Central Polska.

„The Office PL 3” jesienią w CANAL+.