Nowi trenerzy i prowadzący w drugiej edycji „The Voice Senior”

  • Telewizja
  • TVP
Autor: mbog

W styczniu telewizyjna Dwójka rozpocznie emisję nowej edycji „The Voice Senior”. W drugiej odsłonie talent show widzowie zobaczą odświeżony skład trenerski.

W drugiej edycji „The Voice Senior” na fotelach trenerskich ponownie zasiądą Alicja Majewska i Andrzej Piaseczny. Dołączą do nich Izabela Trojanowska i Witold Paszt.

Zamierzam wspierać naszych uczestników. Piękną rzeczą jest to, że seniorzy są tak muzykalni. Nie boją się śpiewać, nie boją się sceny. Przychodzą i dobrze się bawią a my razem z nimi – mówi Izabela Trojanowska. – Czuję ogromną odpowiedzialność za naszych wspaniałych uczestników, którzy przyszli do programu, żeby przeżyć fajną przygodę.

Zdjęcia do nowej edycji rozpoczęły się 16 sierpnia. W pierwszym etapie – „Przesłuchania w ciemno” – na scenie zaśpiewa ponad 40 muzykalnych seniorów po 60. roku życia.

Na początku miałem większą tremę niż nasi wspaniali uczestnicy. Nie lubię oceniać ludzi, uwielbiam ich słuchać dlatego „The Voice Senior” jest trudnym wyzwaniem. Z drugiej strony jest to bardzo fajna przygoda, ponieważ uczestnicy są ludźmi w moim wieku. Mają piękne dusze, są radośni i emanują dobrą energią, którą dzielą się z nami – powiedział Witold Paszt, założyciel i lider legendarnego zespołu VOX.

Urszula Dudziak, która zasiadała w fotelu trenerskim w poprzedniej edycji, będzie oceniała występy uczestników jedenastego sezonu „The Voice of Poland”.

Rafał Brzozowski prowadzącym

Współgospodarzem nowej odsłony talent show z udziałem seniorów będzie Rafał Brzozowski. Zastąpi on dotychczasowego prowadzącego – Tomasza Kammela.

Prowadzenie „The Voice Senior” to wielki zaszczyt, wielkie wyzwanie i wielka przygoda. Mam nadzieję, że będę mógł dodać otuchy seniorom, ponieważ doskonale wiem, jak to jest być uczestnikiem tego typu programu. Stresu towarzyszącego mi podczas Przesłuchań w Ciemno chyba nigdy nie zapomnę – poinformował Rafał Brzozowski.

Rafał Brzozowski jest muzykiem i konferansjerem. Brał udział w pierwszej edycji „The Voice of Poland”. Artysta prowadził m.in. „Koło Fortuny”, a aktualnie można go oglądać w show „Jaka to melodia?”. W 2020 roku Rafał Brzozowski otrzymał TeleKamerę w kategorii „Osobowość Telewizyjna”.

U boku nowego prowadzącego ponownie widzowie zobaczą Martę Manowską, znaną między innymi z produkcji „Rolnik szuka żony” i „Sanatorium miłości”.

Bardzo się cieszę, że będę mógł pracować z Martą, z którą się przyjaźnimy i świetnie się rozumiemy. Równie mocno cieszę się na spotkanie z seniorami, bo jak już wspominałem, chciałbym im pomóc przejść przez ten program z jak najmniejszą ilością stresu i jak największą dawką dobrej, pozytywnej energii. Nie mogę się doczekać spotkania z naszymi uczestnikami i poznania ich historii, bo wiem, że będę mógł czerpać z ich życiowej mądrości – tłumaczy nowy prowadzący „The Voice Senior”.

„The Voice Senior 2” – kiedy emisja?

„The Voice Senior” będzie emitowany w TVP 2 od stycznia 2021 roku. Druga edycja będzie dłuższa względem pierwszej. Tym razem widzowie obejrzą cztery odcinki „Przesłuchań w ciemno”, odcinek półfinałowy oraz wielki finał.

The Voice Senior

The Voice Senior

Program, w którym biorą udział muzykalne osoby po 60. roku życia. Talent-show jest emitowane na antenie TVP 2. Pierwsza polska edycja rozpoczęła się w grudniu 2019 roku. "The Voice Senior" jest modyfikacją talent-show "The Voice of...".