Mordercze łowy (We Hunt Together)

Thriller „Mordercze łowy” od 23 października w BBC First

mbog

BBC First w sobotę, 23 października rozpocznie emisję serialu „Mordercze łowy”. Jest to thriller kryminalny o niebezpiecznej sile pożądania.

Kiedy młoda kobieta Freddy zostaje napadnięta przed nocnym klubem, pracujący w nim Baba wkracza do akcji, by jej pomóc. Mężczyzna działa z szybką, niepowstrzymaną brutalnością i niewielki krok dzieli go od zabicia napastnika. Freddy jest oczarowana. Od tej chwili tę dwójkę zaczyna łączyć wyjątkowa więź i wspólna obsesja.

Coś mrocznego w nich obojgu sprawia, że rodzi się silne toksyczne uczucie, któremu oddają się bez reszty. Psychopatyczna natura Freddy wyzwala w Babie zdolność do wyjątkowo okrutnej przemocy, co młoda dziewczyna postanawia wykorzystać do załatwienia starych porachunków. Zostają parą seryjnych morderców i wyruszają na mordercze łowy. Ich tropem podąża dwójka detektywów, sierżantka Lola Franks oraz inspektor Jackson Mendy. Mają różne osobowości, co rodzi konflikty podczas śledztwa.

W główne role wcielają się Hermione Corfield i Dipo Ola. W obsadzie znaleźli się również między innymi Eve Myles i Babou Ceesay. Pierwszy sezon liczy 6 odcinków.

Hermione Corfield i Dipo Ola
W uroczą i mroczną Freddy wciela się Hermione Corfield. Towarzyszy jej Baba (Dipo Ola) – fot. BBC

„Mordercze łowy” („We Hunt Together”) będzie można oglądać od soboty, 23 października o godzinie 22:30 na kanale BBC First.