TNT ze specjalnym pasmem w Walentynki

  • Telewizja
Autor: mtom

Z okazji święta zakochanych w ramach cyklu „Zakochane TNT” przez cały dzień emitowane będą komedie romantyczne.

 

fot. Universal/courtesy Everett Collection

Pierwszą propozycją będzie lekka komedia, czyli „Gruby i chudszy 2: Rodzina Klumpów”. Kojarzona głównie z zabawnymi występami Eddiego Murphy’ego produkcja skupia się na planach ślubnych profesora Shermana Klumpa. W rolę jego partnerki, Denise Gains, wcieliła się oszałamiająca Janet Jackson. Alter ego profesora, Buddy Love, nie potrafi pogodzić się z planami dotyczącymi ślubu, dlatego próbuje wykraść stworzony przez naukowca eliksir młodości. Emisja o 06:05 i 16:25.

fot. TNT

Następnie zostanie wyemitowany film „Uciekająca panna młoda” z Julią Roberts i Richardem Gere’em. Tytułowa bohaterka panicznie boi się wyjścia za mąż i już kilkukrotnie uciekła sprzed ołtarza. Jej nietypowe podejście staje się inspiracją dla nowojorskiego dziennikarza, Ike’a Grahama. Praca nad artykułem o głównej bohaterce okazuje się nieoczekiwanym początkiem miłości między głównymi bohaterami. Emisja o 08:15 i 18:35

fot. TNT

Wieczorem TNT zaprosi widzów na „Cztery wesela i pogrzeb”, czyli komedię romantyczną w reżyserii Mike’a Newella. Stworzony w 1994 roku film przedstawia postać Charlesa (w tej roli Hugh Grant) – mężczyzny, który bardziej niż stabilizacją zainteresowany jest przelotnymi, niezobowiązującymi romansami. Bohater zmienia swoje podejście w momencie, gdy na ślubie swojego przyjaciela poznaje Amerykankę, Carrie (Andie MacDowell). Problemem jest jednak wcześniejsza deklaracja zaręczynowa Carrie, złożona innemu mężczyźnie. Emisja o 10:40 i 21:00.

fot. TNT

Cykl „Zakochane TNT” zakończy film w reżyserii Anthony’ego Minghellę – „Angielski pacjent”, stworzony na podstawie bestsellerowej powieści Michaela Ondaatje. Historia ciężko rannego, cierpiącego na amnezję pilota (w tej roli Ralph Fiennes), którym opiekuje się kanadyjska pielęgniarka, Hana (Juliette Binoche), niezmiennie fascynuje miłośników filmów romantycznych. Emisja o 13:10 i 23:25.