Program „To był rok!” od 8 marca w TVP 1

  • Telewizja
  • TVP
Autor: mbog

8 marca ruszy nowy program rozrywkowy „To był rok!”. Odcinki będą emitowane w piątki o godzinie 20:35 na antenie TVP 1. Program poprowadzi Marzena Rogalska.

W programie „To był rok!” dwie gwiazdorskie drużyny będą rywalizowały ze sobą w quizach. W każdym odcinku, pytania będą dotyczyły jednego, wybranego roku – od lat 60. ubiegłego wieku do początku XXI wieku. Na czele ekip staną kapitanowie: Anna Mucha i Antoni Królikowski. Ponadto stylizowana na tamte czasy scenografia oraz kostiumy i make-up uczestników, sprawią, że widzowie przeniosą się w przeszłość.

Drużyny rywalizować będą w trzech rundach, w których odpowiedzą na pytania związane zarówno z popkulturą, modą, obyczajami, życiem codziennym, jak też sportem, motoryzacją, zabawkami czy gadżetami. Pytania będą ilustrowane materiałami, m.in. z archiwum TVP. W każdym odcinku pojawią się również największe przeboje danego roku. Jeden z nich zaśpiewa specjalny gość muzyczny, wiązankę innych – prowadząca i kapitanowie. Nieodłącznym elementem programu będzie interakcja z widownią.

Program będzie emitowany od 8 marca, w piątki o godzinie 20:35 na antenie TVP 1. Pierwotnie Telewizja Polska planowała pokazywać program o godzinie 21:30.