„Tokio. Cena sukcesu” od 23 maja w TVN24. Przedpremierowo w TVN24 GO

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

Anita Werner zaprasza widzów TVN24 na swój nowy autorski program „Tokio. Cena sukcesu”. W programie mistrzynie, mistrzowie i ludzka strona ich medali – ból, zmęczenie i łzy.

Na kilka tygodni przed ucztą dla fanów sportowych emocji – Igrzyskami olimpijskimi w Tokio – TVN24 pokaże cykl wyjątkowych spotkań. Przez sześć kolejnych tygodni Anita Werner w programie „Tokio. Cena sukcesu” rozmawia z polskimi olimpijczykami, ze znanymi i utytułowanymi polskimi sportowcami, którzy szczerze i wprost opowiadają jak na co dzień wygląda ich droga do zwycięstwa. Widzowie dowiedzą się, jaką cenę ma sukces i ile porażek trzeba przeżyć, żeby w końcu go osiągnąć.

W każdym odcinku widzowie zobaczą nie tylko szczerą rozmowę Anity Werner z gościem, ale też ich wspólny trening. Dziennikarka towarzyszy sportowcom w codziennej rutynie, poznaje tajniki przygotowań fizycznych i mentalnych, ale też przekonuje się na własnej skórze, jak wyczerpujący potrafi być zaledwie mały wycinek tego treningu.

Jak oni to robią, że wygrywają sami ze sobą, że przesuwają granice swoich możliwości, że nigdy się nie poddają, choć po drodze do celu wiele razy upadają? – to w mistrzach interesuje mnie najbardziej. Osiągają kosmiczne wyniki, wydaje nam się, że są z innej planety, ale przecież to ludzie z krwi i kości, mają swoje emocje, dramaty, słabości. W tych rozmowach udało mi się do nich dotrzeć. To nie jest program o sporcie, to program o ludziach. Żyjemy w czasach, w których potrzebujemy pozytywnych inspiracji i przepisu na przezwyciężanie trudnych chwil, a ci ludzie to chodzące przykłady – mówi Anita Werner, dziennikarka TVN24 i autorka programu.

W programie „Tokio. Cena sukcesu” Anita Werner spotka się z Magdaleną Piekarską-Twardochel (szpada), Adamem Kszczotem (bieg na 800 metrów), Aleksandrą Mirosław (wspinaczka sportowa na czas), Fabianem Drzyzgą (siatkówka), Anitą Włodarczyk (rzut młotem) i Natalią Partyką (tenis stołowy).

„Tokio. Cena sukcesu” będzie można oglądać w każdą niedzielę o godzinie 17:30 w TVN24, od 23 maja. Program jest też dostępny w serwisie TVN24 GO.