Tomasz Ćwiąkała przechodzi z Eleven Sports do Canal+

  • Telewizja
  • Canal+
  • Platforma Canal+
Autor: mnie

Dziennikarz sportowy Tomasz Ćwiąkała przechodzi z Eleven Sports do redakcji Canal+. Od stycznia 2019 roku będzie komentować mecze piłkarskie w kanałach sportowych platformy nc+.

– Tomasz Ćwiąkała to jeden z najlepszych młodych komentatorów piłkarskich w Polsce. Bardzo cieszymy się, że dołącza do naszej redakcji. Jestem przekonana, że będzie jej mocnym punktem i przyczyni się do wzrostu zainteresowania transmisjami piłkarskimi w Canal+ – powiedziała Edyta Sadowska, wiceprezes zarządu nc+ ds. programowych.

– Dziękuję za zaufanie i bardzo się cieszę, że mogę dołączyć do grona świetnych dziennikarzy. Redakcja sportowa Canal+ to dla mnie naturalny i właściwy kierunek rozwoju zawodowego. Współpraca z komentatorami Canal+ będzie przyjemnością i sporym wyzwaniem. Jak mawiają piłkarze, dam z siebie wszystko. Do zobaczenia w styczniu w Canal+ – powiedział Tomasz Ćwiąkała.

Tomasz Ćwiąkała specjalizuje się przede wszystkim w piłce międzynarodowej. Od 2010 do 2016 roku był dziennikarzem weszlo.com, a od 2015 roku komentował mecze w Eleven Sports. Obsługiwał między innymi mistrzostwa świata w 2014 roku oraz mistrzostwa Europy w 2012 i 2016 roku. Od 2018 roku jest również felietonistą „Przeglądu Sportowego”.