Tomasz Jakubiak nowym jurorem „MasterChef Junior”. Kolejna edycja wiosną 2022

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

Wiosną 2022 roku widzowie telewizji TVN będą mogli zobaczyć zmagania młodych kucharzy w talent show „MasterChef Junior”. W siódmej edycji nastąpią zmiany w składzie jurorskim – Mateusza Gesslera zastąpi Tomasz Jakubiak.

Tomasz Jakubiak jest prowadzącym programy kulinarne „Jakubiak rozgrywa Polskę”, „Jakubiak w sezonie” i „Jakubiak lokalnie” w CANAL+ Kuchnia. Był też gospodarzem audycji „Sztuka mięsa” emitowanej w Food Network, stacji TVN Grupa Discovery. Kucharz pojawił się gościnnie jesienią w jednym z odcinków dorosłego „MasterChefa”.

W jury siódmej edycji „MasterChef Junior” oprócz Tomasza Jakubiak pojawią się ponownie Anna Starmach i Michel Moran. W poprzednich sezonach talent show, dania młodych kucharzy oceniał Mateusz Gessler. Kucharz poinformował na Instagramie, że podjął decyzję o rezygnacji z bycia jurorem w związku z nowymi celami i wyzwaniami, którym chce się poświęcić.

Format „MasterChef Junior” jest obecny w Polsce od wiosny 2016 roku. W programie poszukiwani są najlepsi kucharze wśród młodych osób. Poprzednią edycję wygrała Jagoda Łaganowska. Producentem programu jest Endemol Shine Polska. Casting do siódmej edycji talent show rozpoczął się w październiku 2021 roku.

Siódma edycji „MasterChef Junior” już wiosną 2022 roku w TVN.