MasterChef Junior

„MasterChef Junior 7” wkrótce w TVN. Ruszył casting

mbog

Telewizja TVN rozpoczęła poszukiwania kolejnego najlepszego kucharza wśród dzieci. Pierwszy etap castingu do „MasterChef Junior 7”, podobnie jak przed rokiem, odbędzie się online.

Do programu poszukiwane są dzieci w wieku od 8 do 13 lat, które potrafią dobrze gotować i nie boją się stanąć przed kamerami. Aby wziąć udział w show należy wypełnić formularz dostępny na stronie www.masterchefjunior.tvn.pl. Osoba, która chce stanąć w kuchni „MasterChef Junior”, musi między innymi odpowiedzieć na pytania dotyczące pierwszego wspomnienia związanego z gotowaniem i ulubionego szefa kuchni. Trzeba również załączyć zdjęcie potrawy, którą ostatnio się przygotowało. Zgłoszenia można przesyłać do 2 listopada 2021 roku.

Producenci show skontaktują się tylko z wybranymi osobami, które zgłosiły chęć udziału w siódmej edycji. Podczas rozmowy wideo za pośrednictwem komunikatora Zoom, dziecko będzie musiało zaprezentować swoje umiejętności kulinarne. W tym etapie komisja castingowa wybierze grupę około 30 osób, która dostanie zaproszenie do udziału w show.

Roksana Węgiel
W poprzedniej edycji kuchnię „MasterChef Junior” odwiedziła m.in. Roksana Węgiel – fot. TVN

Format „MasterChef Junior” jest obecny w Polsce od wiosny 2016 roku. Poprzednią edycję wygrała Jagoda Łaganowska. Potrawy uczestników oceniali Anna Starmach, Michel Moran i Mateusz Gessler. Producentem programu jest Endemol Shine Polska.

Dorosły „MasterChef” po raz dziesiąty

Aktualnie widzowie TVN mogą oglądać jubileuszową, dziesiątą edycję kulinarnego show „MasterChef”. W poprzednim odcinku uczestnicy musieli przygotować danie z produktów uważanych do niedawna za niedostępne i ekskluzywne. Gościem specjalnym był Jacek Grochowina, szef kuchni restauracji „Nolita”. Z programu odpadła Roksana Bogusz.

MasterChef: stek z polędwicy z jelenia
Roksana Bogusz przygotowała stek z polędwicy z jelenia z puree z topinamburu, czarnego czosnku i koperku – fot. TVN

Show „MasterChef” można oglądać w niedziele o godzinie 20:00 w TVN. Program dostępny jest również w serwisie Player.pl.