„MasterChef Junior 7” wkrótce w TVN. Ruszył casting

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

Telewizja TVN rozpoczęła poszukiwania kolejnego najlepszego kucharza wśród dzieci. Pierwszy etap castingu do „MasterChef Junior 7”, podobnie jak przed rokiem, odbędzie się online.

Do programu poszukiwane są dzieci w wieku od 8 do 13 lat, które potrafią dobrze gotować i nie boją się stanąć przed kamerami. Aby wziąć udział w show należy wypełnić formularz dostępny na stronie www.masterchefjunior.tvn.pl. Osoba, która chce stanąć w kuchni „MasterChef Junior”, musi między innymi odpowiedzieć na pytania dotyczące pierwszego wspomnienia związanego z gotowaniem i ulubionego szefa kuchni. Trzeba również załączyć zdjęcie potrawy, którą ostatnio się przygotowało. Zgłoszenia można przesyłać do 2 listopada 2021 roku.

Producenci show skontaktują się tylko z wybranymi osobami, które zgłosiły chęć udziału w siódmej edycji. Podczas rozmowy wideo za pośrednictwem komunikatora Zoom, dziecko będzie musiało zaprezentować swoje umiejętności kulinarne. W tym etapie komisja castingowa wybierze grupę około 30 osób, która dostanie zaproszenie do udziału w show.

Roksana Węgiel
W poprzedniej edycji kuchnię „MasterChef Junior” odwiedziła m.in. Roksana Węgiel – fot. TVN

Format „MasterChef Junior” jest obecny w Polsce od wiosny 2016 roku. Poprzednią edycję wygrała Jagoda Łaganowska. Potrawy uczestników oceniali Anna Starmach, Michel Moran i Mateusz Gessler. Producentem programu jest Endemol Shine Polska.

Dorosły „MasterChef” po raz dziesiąty

Aktualnie widzowie TVN mogą oglądać jubileuszową, dziesiątą edycję kulinarnego show „MasterChef”. W poprzednim odcinku uczestnicy musieli przygotować danie z produktów uważanych do niedawna za niedostępne i ekskluzywne. Gościem specjalnym był Jacek Grochowina, szef kuchni restauracji „Nolita”. Z programu odpadła Roksana Bogusz.

MasterChef: stek z polędwicy z jelenia
Roksana Bogusz przygotowała stek z polędwicy z jelenia z puree z topinamburu, czarnego czosnku i koperku – fot. TVN

Show „MasterChef” można oglądać w niedziele o godzinie 20:00 w TVN. Program dostępny jest również w serwisie Player.pl.