Maraton z serialem „Ben 10” w Cartoon Network

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

W weekend 9-10 października telewizja Cartoon Network zaprasza na maraton z serią „Ben 10”. W niedzielę stacja premierowo pokaże odcinek specjalny „Obcy X w natarciu”.

Historia odcinka specjalnego „Ben 10: Obcy X w natarciu” zaczyna się, gdy Ben i dziadek Max organizują kemping bez kuzynki Gwen, która wybrała się na szkołę letnią. Nagle, na miejscu pojawia się nieznana postać. Jest nią Obcy X, który zabiera Omnitrix i ucieka do innego wymiaru. Tennysonowie muszą odnaleźć swoje wersje z innych linii czasowych, aby wspólnie pokonać przeciwnika.

Równoległe światy pojawią się również w innych odcinkach, które w weekend pokaże Cartoon Network. Dzięki odcinkowi „Ben 10,010” widzowie zobaczą, jak chłopiec łączy siły z innymi swoimi wersjami, dzięki możliwości przeniesienia się w czasie. Poza tym fanów Bena czeka ponowne spotkanie ze starym, złośliwym znajomym, Timem Zbuszu i wyprawa do Tokio.

Emisja weekendowego maratonu „Ben 10” w sobotę i niedzielę 9-10 października od godziny 10:45 w Cartoon Network. Premierowy odcinek specjalny „Ben 10: Obcy X w natarciu” („Ben 10: Alien X-Tinction”) w niedzielę o 10:45.

Logo Cartoon Network

Cartoon Network

Kanał dla dzieci wypełniony serialami animowanymi nawiązującymi do uniwersalnych motywów humoru, przyjaźni, wyobraźni, akcji oraz przygody. Ramówka kanału obejmuje seriale takie jak: "Niesamowity świat Gumballa", "Pora na przygodę", "Atomówki" oraz "Ben 10". Cartoon Network jest dostępny w 20 językach w 111 krajach.