Tomasz Lorek reporterem Eleven Sports

  • Telewizja
  • Polsat
Autor: rafs

Tomasz Lorek wraz z rozpoczęciem żużlowego sezonu 2022 zacznie współpracę z zespołem Eleven Sports.

Tomasz Lorek będzie reporterem podczas transmisji z żużlowej PGE Ekstraligi. O nawiązaniu współpracy z dziennikarzem poinformował na Twitterze dyrektor Eleven Sports w Polsce, Patryk Mirosławski.

Tomasz Lorek pozostaje w redakcji Polsat Sport, gdzie jest między innymi komentatorem meczów tenisowych.

Transmisje żużlowe w Eleven Sports

Eleven Sports posiada prawa do transmisji żużlowej PGE Ekstraligi razem z Canal+.  W ramach kontraktu na lata 2022-2025, stacja pokaże dwa spotkania tygodniowo w sezonie zasadniczym, czyli mecze piątkowe, a także spotkania drugiego i trzeciego wyboru w pierwszej kolejce rundy finałowej, spotkanie trzeciego wyboru w drugiej kolejce tej rundy oraz półfinał drugiego wyboru i mecz o brązowy medal. Stacja posiada także prawa do transmisji szwedzkiej Bauhaus Ligan. Prawa obejmują sezony 2021 i 2022, z których telewizja pokazuje 2 mecze tygodniowo – we wtorki i czwartki oraz mecze rundy finałowej.

Logo Eleven Sports

Eleven Sports

Grupa telewizyjna transmitująca wydarzenia sportowe. W czterech kanałach tego nadawcy można oglądać m.in. mecze piłkarskich lig: LaLiga Santander, Bundesligi, Serie A TIM, a także wyścigi Formula 1 i PGE Ekstraligi. Większościowym udziałowcem Eleven Sports Network jest Telewizja Polsat.