Dziesiąta edycja „Top Model” od września w TVN

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

1 września na antenę TVN powróci program „Top Model”. Uczestnicy jubileuszowej edycji wezmą udział w sesji zdjęciowej, której motyw wybrali widzowie.

Podobnie jak w poprzednim sezonie, pierwszy etap castingów odbył się online. Ponadto widzowie otrzymali szansę, by współtworzyć program. W głosowaniu internetowym przyznali srebrny bilet uczestniczce, która trafi prosto do etapu bootcampu. Natomiast z okazji jubileuszu, internauci wybrali, która z sesji zdjęciowych ponownie pojawi się w programie. Najwięcej głosów otrzymała sesja fotograficzna w kolorowych farbach i to w niej wezmą udział uczestnicy 10. edycji „Top Model”.

W kolejnej edycji nie zabraknie też innych zadań specjalnych dla uczestników. Widzowie zobaczą efekty pokazu mody na zamkniętym wiadukcie w centrum Warszawy z towarzyszącym występem Smolastego, sesję zdjęciową na obrotowym kole, film modowy wyreżyserowany przez Ralpha Kamińskiego, casting dla projektanta z Nowego Jorku oraz zadanie specjalne z youtuberką Wersow.

W realizacji poszczególnych zadań pomogą zaproszeni goście, a wśród nich między innymi postacie ze świata rozrywki: Małgorzata Socha, Joanna Koroniewska, Ralph Kamiński, Ewa Farna, Robert Kupisz, Michał Koterski, Julia Kamińska, Jan i Lenka Klimentowie, Wersow, a także modele i modelki: Julia Banaś, Marta Dyks, Dominik Sadoch, Maddie Kulicka. W jury ponownie zasiądą Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński. Wsparciem dla uczestników będzie Michał Piróg.

Emisja „Top Model” w środy o godzinie 21:30 w TVN. Odcinki będą również dostępne w serwisie Player.pl.