Trwają zdjęcia do trzeciego sezonu serialu „Komisarz Mama”

  • Telewizja
  • Polsat
Autor: mbog

We wrześniu ruszyły zdjęcia do trzeciego sezonu serialu „Komisarz Mama”. W nowych odcinkach widzowie zobaczą między innymi nowego bohatera, w którego wcieli się Marcin Bosak.

„Komisarz Mama” to serial opowiadający o charyzmatycznej i pewnej siebie policjantce Marii Matejko. Matka czwórki dzieci zaskakuje swoich współpracowników podejściem do rozwiązywania nawet najbardziej skomplikowanych kryminalnych spraw. Wykorzystuje do tego nabyte doświadczenie życiowe.

W nowym sezonie widzowie poznają kolejnych członków rodzina komisarza Żeromskiego. Oprócz jego ekscentrycznej i hardej matki (Ewa Kasprzyk), w rolę brata – Adama Żeromskiego wcieli się Marcin Bosak. Ponadto w premierowych odcinkach pojawią się gwiazdy znane z telewizji i teatru, m.in. Patricia Kazadi.

Komisarz Mama
Kadr z serialu „Komisarz Mama” – fot. Polsat

W obsadzie ponownie znajdą się: Paulina Chruściel, Anna Dereszowska, Krystian Wieczorek, Wojciech Zieliński, Paweł Ławrynowicz, Arkadiusz Smoleński, Anna Matysiak i Hanna Śleszyńska. Producentem wykonawczym jest Polot Media, reżyserem Marcin Ziębiński a autorką adaptacji Olga Kłys. Serial „Komisarz Mama” opiera się na francuskim formacie „Candice Renoir”. Trzecia seria będzie liczyć 10 odcinków.

Candice Renoir
„Candice Renoir” można oglądać na kanałach AXN i w ramach biblioteki VOD AXN NOW – fot. AXN

Serial „Komisarz Mama” można oglądać w środy o godzinie 21:05. Trzeci sezon wkrótce w Polsacie.