Trzeci sezon „Love Island. Wyspa miłości” już wiosną w Polsacie. Ruszyły castingi

  • Telewizja
  • Polsat
Autor: mbog

Z końcem listopada ruszyły castingi do kolejnej edycji programu „Love Island. Wyspa miłości”. Producenci szukają nietuzinkowych singli, którzy pragną znaleźć miłość swojego życia i zaistnieć w świecie mediów oraz internetu.

W reality show grupa młodych, wysportowanych i atrakcyjnych singli zamieszkuje wspólnie w willi. Już pierwszego dnia uczestnicy łączą się w pary. Ich sielanka nie trwa jednak długo, ponieważ w willi regularnie pojawiają się nowi mieszkańcy. Obecni w programie uczestnicy muszą decydować, czy chcą zmienić partnera, czy pozostać przy swoim pierwszym wyborze. Ci najmniej lubiani, albo odtrąceni przez dotychczasowego partnera, żegnają się z programem.

Aby wziąć udział w castingu do trzeciej edycji „Love Island. Wyspa miłości”, należy wypełnić formularz udostępniony na specjalnej stronie internetowej. Do zgłoszenia należy dołączyć zdjęcie portretowe, a także fotografię przedstawiającą sylwetkę. Poszukiwane są osoby w wieku 18-35 lat.

Reality show „Love Island. Wyspa miłości” prowadzi Karolina Gilon. Producentem wykonawczym jest Jake Vision. Trzeci sezon programu będzie liczył 35 odcinków.

„Love Island. Pikanteria” w Ipla.tv

Od 1 grudnia w serwisie Ipla.tv udostępniane są odcinki nowego talk-show „Love Island. Pikanteria”. Prowadząca – Karolina Gilon rozmawia z uczestnikami programu „Wyspa miłości” o życiu po zakończeniu reality show. Stałymi elementami talk-show są wyzwania, takie jak „pikantne pytania” i „zadanie specjalne”.