Trzeci sezon „Love Island. Wyspa miłości”. Premiera już 28 lutego

  • Telewizja
  • Polsat
Autor: mbog

Wiosną telewizja Polsat pokaże kolejny sezon reality show „Love Island. Wyspa miłości”. Program ponownie poprowadzi Karolina Gilon.

Główne zasady programu pozostają bez zmian. Spragnieni miłosnych uniesień ochotnicy wylatują do słonecznej Hiszpanii. W luksusowej willi zamieszka dziesiątka młodych i wysportowanych singli w wieku od 18 do 35 lat – pięć kobiet i pięciu mężczyzn. W trwających 6 tygodni randkowych podbojach uczestnicy już pierwszego dnia łączą się w pary, bazując jedynie na pierwszym wrażeniu.

W willi regularnie pojawiać się będą nowi mieszkańcy, których obecność wywoła spore zamieszanie. Nikt z mieszkańców nie może spać spokojnie, bowiem niespodziewane przeparowania zmieniają układ sił na Wyspie miłości. To właśnie wtedy w „kręgu ognia” uczestnicy decydują, czy chcą pozostać z aktualnym partnerem, czy może chcą spróbować stworzyć związek z kimś innym. Osoba bez pary opuszcza program.

Istotnym elementem programu jest aktywny udział w grach i zabawach, które pomogą uczestnikom lepiej poznać resztę Islandersów, a także siebie nawzajem. Mieszkańcy willi są pozbawieni telefonów, dostępu do internetu, a niemal 50 kamer nieustannie śledzi każdy ich ruch. W finale o zwycięstwo walczą trzy pary. Jednak zwycięża tylko jedna – wybrana przez widzów. Nagrodą główną w programie jest 100 tysięcy złotych.

Producentem reality show jest Jake Vision.

Premierowy odcinek trzeciej edycji „Love Island. Wyspa miłości” wyjątkowo będzie można obejrzeć w niedzielę, 28 lutego o godzinie 20:00. Emisje kolejnych odcinków show, podobnie jak w poprzednich latach, zaplanowane są od poniedziałku do piątku oraz w niedziele po godzinie 22:00 na antenie Polsatu oraz o godzinie 20:00 w serwisie Ipla TV.