Trzeci sezon serialu „Rozbici” w TNT

  • Telewizja
Autor: mbog

Serial komediowy „Rozbici” powraca na antenę telewizji TNT. W trzecim sezonie tradycyjnie nie zabraknie parodii znanych produkcji filmowych. Pierwsze pięć odcinków pojawi się 4 lutego, w poniedziałek o godzinie 21:00.
W trzeciej odsłonie serialu „Rozbici” widzowie poznają nowe losy znanych już bohaterów. Tym razem wylądują oni na nieznanej wcześniej wyspie. Podobnie jak w poprzednich częściach, nie zabraknie licznych niebezpieczeństw i trudności. Pojawi się także postać tajemniczego milionera, który zorganizuje swego rodzaju igrzyska. Celem będzie upolowanie głównych postaci serialu. W najnowszej odsłonie, oprócz klasycznych elementów komediowych, widzowie zobaczą również sporo efektów specjalnych i udział gości specjalnych.

Serial stworzyli Jordan i Justin Shipley – rodzeństwo znane między innymi z serii „Deadbeat”. Zdjęcia do produkcji powstawały na Portoryko oraz Fidżi. W serialu występują m.in.: Ginger Gonzaga, Ally Maki, Brian Sacca, Zach Cregger oraz Rhys Dabby. Pierwszy sezon powstał w 2016 roku.

Rozbici
„Rozbici” – fot. TNT

TNT pokaże cały trzeci sezon serialu „Rozbici”. 4 i 11 lutego od godziny 21:00 zostanie zaprezentowanych pięć odcinków.