Trzecia seria „Przystanku Bieszczady” od 8 marca na Discovery Channel

  • Telewizja
Autor: mtom

Duet drwalów Rutkowskich i wypalacze węgla drzewnego powracają w nowej, trzeciej serii programu „Przystanek Bieszczady”. Premierowe odcinki będzie można zobaczyć od czwartku 8 marca o godzinie 22:00 na antenie Discovery Channel.

Trzecia seria „Przystanku Podkarpacie” była realizowana w czasie jesiennej aury. Nie jest to łatwy czas dla mieszkańców Podkarpacia, którzy w tym czasie spotykają się z licznymi utrudnieniami w codziennej pracy – deszczem, wiatrem i wszechobecnym błotem. Widzowie zobaczą, jak w takich warunkach radzą sobie lokalni drwale, wypalacze węgla drzewnego czy budowniczych domów z bali.

fot. Discovery

W nowej serii programu pojawi się znana już widzom ekipa drwali z Bukowca, Zygmunta Furdygela i jego kompana Zbyszka, oraz Rutkowskich – którzy będą budować domy z bali. Widzowie zobaczą też nowe twarze: Krzysztofa i Krystiana Strzempków, wypalacza Józefa Zielińskiego oraz osadzonych w Zakładzie Karnym w Łupkowie: Piotra Maścidło i Łukasza Piętonia, którzy w codziennej pracy odnajdują nadzieję na powrót do rodziny i społeczeństwa. Dla  ludzi żyjących i pracujących w Bieszczadach, jesień oznacza początek prawdziwych wyzwań. Ciężkie maszyny grzęzną we wszechobecnym błocie, zacinający deszcz szybko zamienia się w śnieżycę, a ludzie są zmęczeni i wściekli. Gdy dochodzą do tego jeszcze goniące terminy, konflikty stają się nieuniknione.