Vectra z trzema kanałami w 4K i nowym dekoderem

  • Telewizja
Autor: mbog

Sieć kablowa Vectra wprowadza do oferty dekoder 4K oraz trzy kanały w ultra wysokiej rozdzielczości. Technologia 4K pojawi się na obu platformach – w TV Online oraz usłudze telewizji cyfrowej.

W ramach nowego dekodera Vectra udostępnia w swojej cyfrowej ofercie trzy programy w najwyższej jakości obrazu 4K: Eleven Sports 1 4K, do nabycia wraz z pakietem ELEVEN oraz Ultra TV 4K i FunBox UHD, dołączające do Pakietu Platynowego operatora. Poza dostępem do kanałów linearnych, nowy dekoder 4K umożliwia miłośnikom kina domowego korzystanie z biblioteki w usłudze Vectra VOD, zawierającej treści w ultra wysokiej rozdzielczości.

Od 27 lutego użytkownicy TV Online Vectry będą mogli oglądać ulubione transmisje wydarzeń sportowych emitowane przez program Eleven Sport 1 w jakości 4K. Dodatkowo, na fanów mobilnej telewizji od Vectry czeka 138 kanałów w domu i 124 poza nim, przy czym większość z nich dostępna jest w jakości HD.

Jestem przekonany, że domowo-mobilna oferta Vectry, wzmocniona technologią 4K, zostanie doceniona przez klientów. Każdego dnia z uwagą obserwujemy zmieniające się trendy. Dostrzegamy i rozumiemy potrzeby klientów, którzy pragną korzystać z nowoczesnych dobrodziejstw cyfrowego świata. Naszym celem jest sprawienie, aby rozwiązania te były dostępne na wyciągnięcie ręki abonentów, gdziekolwiek są i kiedy chcą – komentuje Tomasz Żurański, Prezes Zarządu Vectra S.A.

Dekoder i treści w standardzie 4K dostępne są w Vectrze od 27 lutego. Obecni Klienci operatora otrzymają dekoder 4K za dodatkową opłatą. Posiadacze dekoderów PVR wymieniający sprzęt dopłacą 10 złotych miesięcznie, a użytkownicy dekoderów HD – 20 złotych miesięcznie. Aktywacja urządzenia w ich przypadku wyniesie 0 złotych. Nowi Klienci mają do dyspozycji od 5 marca ofertę zawierającą Pakiet Platynowy i ELEVEN wraz z dekoderem 4K w cenie 79,99 złotych miesięcznie przy umowie na 24 miesiące. Jednorazowa opłata aktywacyjna dla nowych Klientów to 59,90 złotych.