Turecki serial „Marzę o Tobie” od 17 czerwca w TVP 2

  • Telewizja
  • TVP
Autor: mbog

W poniedziałek, 17 czerwca TVP 2 rozpocznie emisję nowego tureckiego serialu „Marzę o Tobie”. Telenowela będzie emitowana od poniedziałku do piątku o godzinie 13:15, zastąpi „Miłosne potyczki”.

„Marzę o Tobie” („Melekerin Aski”) jest tureckim serialem wyprodukowanym w 2018 roku. Jest to opowieść o rozgrywającej się współcześnie miłości. W pewien deszczowy dzień pod drzwi domu spokojnej starości ktoś podrzuca niemowlę. Pensjonariusze postanawiają wychować chłopca. Nadają mu imię Yagmur (Berkay Hardal) czyli po turecku deszcz.

Po 23 latach od tamtych wydarzeń, Yagmur wciąż opiekuje się starszymi ludźmi. Tymczasem pani Rukiye (Oya Basar) postanawia przenieść się do domu spokojnej starości. Odwiedza ją tam Melek (Gülper Özdemir), młodsza córka, która mieszka z ojcem w Niemczech. Yagmur zakochuje się w Melek, a Rukiye postanawia pomóc chłopakowi zdobyć jej serce. Matka postanowi zrobić wszystko, aby córka nie wróciła do Niemiec. Jednak pożar w domu spokojnej starości może pokrzyżować jej plany.

Gülper Özdemir
Gülper Özdemir w „Meleklerin Aski” – fot. Show TV

Reżyserami telenoweli są Ersoy Güler oraz Hamdi Alkan. W serialu wystąpili również: Didem Balçın, Toygan Avanoğlu oraz Serkan Kuru.

Turecki serial „Marzę o Tobie” będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 13:15 w TVP 2, od 17 czerwca.