„Turniej miast” jesienią w Radiu Pogoda

  • Radio
  • Agora
Autor: mbog

W poniedziałek, 2 września Radio Pogoda zaprezentuje nowości z jesiennej ramówki stacji. Pojawią się w niej m.in. zabawy „Turniej Miast w Radiu Pogoda” i „Pogodne dzieci” oraz audycja „Pogodne popołudnie w Radiu Pogoda”.

Jesienią w „Pogodnym poranku Radia Pogoda” Joanna Kruk i Zygmunt Chajzer będą zachęcać słuchaczy do udziału w nowej zabawie „Turniej Miast w Radiu Pogoda”. Od poniedziałku do piątku dwójka słuchaczy rywalizować będzie w nim o nagrody, zbierając punkty dla swojej miejscowości. W zwycięskim mieście Radio Pogoda zorganizuje potańcówkę. „Pogodny Poranek Radia Pogoda” jest nadawany w dni powszednie od godziny 6:00 do 10:00.

Natomiast program „Najpiękniejsze melodie Roberta Janowskiego” zyska od września nową formułę. Prowadzący postawi w nim na interakcję ze słuchaczami – na antenie pojawią się muzyczne zagadki prezentowane przez gwiazdy, rozmowy o muzyce i konkursy związane z piosenkami znanymi z Radia Pogoda. Robert Janowski zaprasza słuchaczy na swoją audycję od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00.

Po godzinie 16:00 na antenie Radia Pogoda ukazywać się będzie nowa audycja – „Pogodne Popołudnie w Radiu Pogoda”. Jego gospodarz Jakub Mędrzycki przygotuje dla słuchaczy zabawy: „Dobrze się składa w Radiu Pogoda” i „Niezłe kino w Radiu Pogoda”. Nowej audycji będzie można słuchać od poniedziałku do piątku od godziny 16:00.

Oprócz tego stacja zaprosi słuchaczy do udziału w zabawie „Pogodne Dzieci w Radiu Pogoda”. Przez cały dzień najmłodsi będą opisywali w niej gwiazdy, które często można usłyszeć na antenie Radia Pogoda. Na zwycięzców czekają vouchery na koncerty.

Logo Radio Pogoda

Radio Pogoda

Stacja radiowa nadająca od 2015 roku. Rozgłośnia jest dostępna z nadajników naziemnych w kilku miastach, a także w internecie i w aplikacji mobilnej. Na antenie radia można słuchać "najpiękniejsze melodie" z kilku dekad XX wieku – od lat 30. do 70. Grupą docelową rozgłośni są ludzie w wieku 50 lat i więcej.