#TVN pomagajmy sobie

Startuje akcja „#TVN pomagajmy sobie – gotujemy się na podwójną pomoc”. W grudniu charytatywny blok reklamowy

mbog

W grudniu TVN Grupa Discovery zorganizuje akcję, której celem jest wsparcie pracowników branży gastronomicznej, a także osoby najbiedniejsze, potrzebujące ciepłego posiłku. W sobotę, 12 grudnia po „Faktach TVN” stacja wyemituje charytatywny blok reklamowy.

Wszystkie środki z emisji reklam, a także pieniądze zgromadzone na ten cel przez Fundację TVN „Nie jesteś sam”, zostaną przeznaczone na obiady dla osób potrzebujących. Dostawy posiłków będą realizowane przez 11 dni: od 14 do 24 grudnia, w tym dostawa 24 grudnia będzie obejmować posiłki na dni świąteczne – 25 i 26 grudnia.

Akcja jednocześnie jest wsparciem dla zamkniętych z powodu pandemii koronawirusa restauracji. Wybrane punkty gastronomiczne, które zgłoszą chęć udziału, otrzymają zamówienia na posiłki dla najbiedniejszych. Przygotują je na wynos i dostarczą do działających w tym samym regionie Organizacji Pożytku Publicznego zajmujących się dożywianiem najuboższych. Łączna kwota zamówienia wyniesie 13 tysięcy złotych.

Restauracje mogą zgłaszać chęć udziału w akcji do 25 listopada. Formularz dostępny jest na stronie internetowej „#TVN pomagajmy sobie”.

Partnerami merytorycznymi akcji są Federacja Polskich Banków Żywności oraz Bank Żywności SOS w Warszawie.

Wiosną spoty reklamowe za symboliczną złotówkę

Będzie to kolejna odsłona akcji „#TVN pomagajmy sobie”. Wiosną, podczas pierwszej fali pandemii, wsparcie otrzymały małe firmy z całego kraju. Właściciele biznesów za symboliczną złotówkę mogli zrealizować kampanię reklamową w kanałach telewizyjnych oraz na platformach online należących do TVN Grupa Discovery.