TVN i Player.pl z charytatywnym koncertem i blokiem reklamowymi „Razem z Ukrainą”

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mab

20 marca, w Łodzi odbędzie się koncert charytatywny, którego celem będzie zebranie jak najwyższej kwoty na rzecz pomocy obywatelom Ukrainy. Całkowity dochód z wydarzenia zostanie przekazany Polskiej Akcji Humanitarnej.

Podczas koncertu „Razem z Ukrainą” na scenie łódzkiej Atlas Areny wystąpią gwiazdy polskiej oraz ukraińskiej sceny muzycznej. Wśród nich znajdą się Vito Bambino, Krzysztof Zalewski, Igo, Daria Zawiałow, Stanisław Soyka, Anita Lipnicka, Kayah, Natalia Przybysz, Maciej Musiałowski, Tomasz Ziętek, Tina Karol, Dagadana, Jerry Heil, Daria Psekho. Repertuar wieczoru wypełnią współczesne utwory oraz te, które już na stałe zapisały się w historii polskiej i ukraińskiej muzyki. Do projektu włączyli się również polscy aktorzy – m.in. Maja Komorowska, Danuta Stenka, Vanessa Aleksander i Andrzej Seweryn, którzy swoimi występami dopełnią część muzyczną wydarzenia.

Dyrektorem muzycznym koncertu jest Wojciech Urbański – kompozytor i producent, autor muzyki do filmów, seriali i słuchowisk. Koncepcja wydarzenia powstaje w porozumieniu z Anną Stavychenko, Dyrektorką Kijowskiej Orkiestry Symfonicznej, przebywającą obecnie w Polsce. W składzie zespołu oraz chóru towarzyszącego występom na scenie znajdą się polscy oraz ukraińscy wykonawcy. Projekt realizowany jest również we współpracy z Teatrem Polskim w Warszawie.

Bilety „cegiełki”, reklamy i specjalne SMSy

Całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany Polskiej Akcji Humanitarnej, która od 2014 roku prowadzi stałą misję w Ukrainie. Minimalna cena biletu „cegiełki” to 20 złotych. Podczas koncertu możliwe będzie wysyłanie specjalnych SMS-ów, które również zasilą zbiórkę funduszy. Ponadto wpływy z reklam emitowanych w trakcie koncertu zostaną przekazane na rzecz zbiórki. Wszyscy artyści zaangażowani w projekt zrzekli się honorariów.

Transmisję koncertu będzie można oglądać 20 marca na antenie TVN oraz w Playerze o godzinie 20:00.