TVN24 pokaże specjalny program z okazji jubileuszu 20-lecia

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

9 sierpnia pierwsza całodobowa telewizja informacyjna w Polsce, TVN24 będzie obchodzić 20-lecie istnienia. Z tej okazji widzowie kanału będą mogli obejrzeć program „#NASZE20LECIE”. Będzie to podsumowanie dwóch dekad historii kanału.

„#NASZE20LECIE” to jubileuszowa produkcja podsumowująca dwie dekady, które relacjonowało TVN24. Przez dwadzieścia tygodni prowadzący – Anna Jędrzejowska i Tomasz Sianecki – przypomną najbardziej przełomowe momenty w historii kraju, świata, a także polskiego dziennikarstwa, zaczynając od wydarzeń z 2001 roku. W każdym odcinku towarzyszyć im będą goście. Wśród zaproszonych do studia znajdą się dziennikarze związani ze stacją w przeszłości i dzisiaj, którzy z perspektywy czasu opowiedzą o swoich doświadczeniach i pracy, a także podzielą się wrażeniami.

Na widzów czeka także telewizja informacyjna od kuchni, czyli kulisy pracy zespołu. O humor w programie zadbają Henryk Sawka oraz Tomasz Jachimek i Michał Kempa. Co tydzień satyryk i ilustrator zaprezentują w swojej grafice jedno wydarzenie z omawianego roku. Z kolei komicy i przedstawiciele polskiego stand-upu zrelacjonują ten etap minionej epoki. W studiu pojawią się także goście specjalni, m.in. polski scenograf i laureat Oscara Allan Starski.

Tomasz Sianecki
Program poprowadzą Anna Jędrzejowska i Tomasz Sianecki – fot. TVN Grupa Discovery

Program jubileuszowy „#NASZE20LECIE” w każdą sobotę od 27 marca o godzinie 18:00 w TVN24, Player.pl oraz TVN24 GO.