Wideo

TVP INFO odświeża „Poranek INFO”. „Wstaje dzień” i „Agrobiznes” w porannym paśmie

  • Telewizja
  • TVP
Autor: mtom

Od poniedziałku 27 sierpnia TVP INFO odświeży swoje poranne pasmo. „Poranek INFO” będzie startować 20 minut wcześniej, o 05:35. Nowym elementem pasma będzie m.in. program „Wstaje dzień”.

Blok w porannym paśmie poprowadzi Anna Popek. Znajdą się tam informacje z show biznesu, przegląd prasy, wiadomości z różnych regionów Polski, lekkie felietony, przegląd Internetu i trendów w social mediach oraz rozmowy z gośćmi (zarówno na tematy polityczno-społeczne, jak i lżejsze – np. o show biznesie).

Popek od marca 2017 do czerwca 2018 roku była szefową lifestylowego działu PAP Life, należącego do Polskiej Agencji Prasowej. Wcześniej przez wiele lat była związana z Telewizją Polską.

fot. TVP

Kolejnym nowym elementem poranka będzie magazyn rolniczy „Agrobiznes” (07:49) i „Agropogoda” (05:57, 07:54). Dotychczas wspomniane programy były nadawane w TVP1.

Ostatnia zmiana w porannym paśmie nastąpiła w marcu 2018.  Odświeżono formułe, w ramach której program prowadzą trzy osoby –  dwóch prezenterów i jeden serwisant. Twarzami „Poranka INFO” są m.in: Agnieszka Oszczyk, Katarzyna Ciepielewska, Marta Kielczyk, Małgorzata Świtała, Elżbieta Żywioł, Natalia Nowak, Karol Gnat, Bartłomiej Maślankiewicz, Łukasz Sobolewski i Sławomir Siezieniewski.