TVP1 pokaże siódmy sezon serialu „Blondynka”

  • Telewizja
  • TVP
Autor: mnie

Od 2 grudnia w TVP1 będzie można śledzić siódmy sezon serialu „Blondynka”. Będzie to kontynuacja opowieści o młodej lekarce weterynarii Sylwii Kubus i mieszkańcach wsi Majaki. W roli tytułowej widzowie ponownie zobaczą Natalię Rybicką.

Wypadek Sylwii Kubus i tournee Dawida w szóstym sezonie, sprawiły, że ich związek dojrzeje do poważnych decyzji i zaczną poważnie myśleć o ślubie. Niespodziewanie w życiu Sylwii pojawi się jeszcze jeden mężczyzna, który wywoła spore zamieszanie.

W siódmym sezonie pojawi się kilka nowych postaci. Życie Sylwii Kobus skomplikuje kapitan Drucki. Biznesmen Błażej Sikora będzie namawiał byłego wójta Marcela Traczyka do powrotu do polityki, a trzej koledzy ze studiów doktora Fusa, członkowie zespołu muzycznego „Bystra Woda”, który utworzyli w czasie studiów, trochę namieszają w Majakach.

Reżyserem serialu „Blondynka” jest Mirosław Gronowski. Scenariusz piszą: Andrzej Mularczyk, Marek Ławrynowicz, Przemysław Nowakowski, Sławomir Łonisk. Pomysłodawcą serii był Andrzej Mularczyk. W serialu występują m.in. Natalia Rybicka, Grzegorz Małecki, Magdalena Schejbal, Krzysztof Gosztyła, Izabela Dąbrowska, Hanna Śleszyńska, Sławomir Pacek, Marcin Sztabiński, Lech Dybik i inni.

Siódmy sezon serialu „Blondynka” będzie można oglądać w TVP1 od 2 grudnia w niedziele o 20:15.