„Twoja twarz brzmi znajomo” wiosną w Polsacie. Danzel, Gabor, Cebulski uczestnikami

  • Telewizja
  • Polsat
Autor: mab

Wiosną 2022 roku telewizja Polsat pokaże szesnastą edycję show „Twoja twarz brzmi znajomo”. Stacja poinformowała już, kto wystąpi w programie.

Pierwszą ujawnioną gwiazdą talent show była influencerka i modelka Karolina Pisarek. W 16. edycji show w innych piosenkarzy wcieli się także Anna Jurksztowicz – wokalistka znana z przebojów, takich jak „Stan pogody” i „Diamentowy kolczyk”. Widzowie zobaczą na scenie również Viki Gabor – młodą piosenkarkę, która m.in. wygrała Konkurs Piosenki Eurowizja dla Dzieci. W gronie uczestników znalazła się ponadto wokalistka Ania Rusowicz.

Na scenie show „Twoja twarz brzmi znajomo” wystąpi także belgijski piosenkarz Danzel. Pojawi się również trzech aktorów. Swoje umiejętności zaprezentuje Patryk Cebulski – znany z seriali „Kuchnia” i „Kowalscy kontra Kowalscy”. Uczestnikiem będzie również Andrzej Kozłowski z Kabaretu pod Wyrwigroszem. Ponadto wystąpi znany z serialu „BrzydUla” Maciej Radel.

Poprzednią edycję programu wygrał Robert Janowski. Finałowe 100 tysięcy złotych przekazał na rzecz Jakuba Potkańskiego z Fundacji Polsat.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Program telewizji Polsat, w którym aktorzy i piosenkarze wcielają się w gwiazdy polskiej oraz światowej muzyki. Nagrodą dla zwycięzcy odcinka są pieniądze, które są przekazywane na szczytny cel. Program zadebiutował w Polsce w 2014 roku. "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" powstaje na podstawie hiszpańskiego formatu "Your Face Sounds Familiar".