Blue

„Tydzień zabawy z Blue” w Disney Junior

mbog

W piątek, 19 lutego ruszył „Tydzień zabawy z Blue”. Jest to akcja specjalna Disney Junior skierowana do całych rodzin.

Każdy, kto weźmie udział w akcji „Tydzień zabawy z Blue”, codziennie otrzyma bezpłatnie pomysł na zabawę inspirowaną serią animowaną. W ramach akcji poza instrukcjami i fragmentami wideo z serii, uczestnicy spodziewać się mogą również wsparcia ekspertki, Małgorzaty Musiał, która wyjaśni, w jaki sposób proponowana zabawa może pomóc w budowaniu rodzinnych więzi.

Aby dołączyć do „Tygodnia zabawy z Blue” i otrzymywać dzienną porcję inspiracji rodzinnych zabaw, wystarczy wysłać prywatną wiadomość na Facebooku Disney Junior z hasłem „ZABAWA START”. Akcja trwa w dniach 19-26 lutego, a uczestnicy mogą w dowolnej chwili dołączyć lub zrezygnować z udziału w akcji. Do wydarzenia dołączyli już m.in. Paulina Krupińska i Damian Michałowski, którzy na swoich profilach na Instagramie dzielą się relacją z przebiegu zabaw, zaproponowanych w ramach pierwszego dnia wydarzenia.

Drugi sezon „Blue”

Seria animowana „Blue” przedstawia sytuacje doskonale znane wszystkim rodzicom z codziennego życia. Poza ważnym morałem w każdym odcinku zawarte są też niemal dokładne instrukcje na proste, domowe zabawy z dziećmi. W animacji przedstawiony jest model rodziny, w której zarówno mama, jak i tata odgrywają aktywną rolę w wychowaniu swoich dzieci.

Disney Junior to przede wszystkim miejsce bezpieczne, które pobudza kreatywność i dostarcza mnóstwo inspiracji zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Dlatego „Blue” doskonale wpisuje się w założenia programowe kanału i jest propozycją rozrywki dla całej rodziny. Każdy, kto zobaczy choćby jeden odcinek tej serii zrozumie, na czym polega światowy fenomen tej produkcji – mówi Edyta Pytlewska-Mele, VP & General Manager Networks w The Walt Disney Company Central Europe.

Drugi sezon serialu „Blue” od 22 lutego o godzinie 17:30 w Disney Junior.