Kuba Ostrowski i Jolanta Zasępa

„Sport” i „Tygodnik” nowościami na antenie TTV

mbog

14 września na antenie TTV zadebiutował nowy program – „Tygodnik”. Natomiast kilkanaście dni później, 25 września widzowie stacji zobaczyli pierwsze wydanie serwisu informacyjnego poświęconego wydarzeniom ze świata sportu.

„Tygodnik” z Patrycją Stockinger

„Tygodnik” jest podsumowaniem wydarzeń z minionych dni. W każdym odcinku widzowie mogą dowiedzieć się, co aktualnie dzieje się w kraju. Przegląd informacji poświęcony jest najciekawszym tematom z życia społecznego, kulturalnego i gospodarczego. Ponadto w serwisie pojawiają się materiały interwencyjne.

Patrycja Stockinger
fot. TTV

Magazyn prowadzi Patrycja Stockinger. Dziennikarkę na co dzień można oglądać w serwisie informacyjnym „Express”, który jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 15:45, 17:45, 19:45 i 21:45, a w weekendy o 9:45, 15:45, 17:45 i 19:45.

Premierowe wydania „Tygodnika” można oglądać w każdy poniedziałek o godzinie 16:05.

Jolanta Zasępa i Kuba Ostrowski w „Sporcie”

Od 25 września na antenie TTV pojawia się także nowy program z informacjami ze świata sportu. Pierwsze wydanie prowadziła Jolanta Zasępa. Dziennikarka wcześniej była związana m.in. ze stacją Polsat Sport i internetowym kanałem Etoto TV. Serwis będzie prowadzić również dziennikarz Eurosportu Kuba Ostrowski.

„Sport” jest emitowany w piątki o godzinie 22:00 w TTV.