Ukryta prawda

„Ukryta prawda” prapremierowo w serwisie Player.pl

mbog

Od 18 stycznia w serwisie Player.pl udostępniane są nowe odcinki serialu paradokumentalnego „Ukryta prawda”. Produkcja opowiada historie ludzi, którzy mierzą się z rodzinnymi tajemnicami, konfliktami czy też zdradami.

W jednym z odcinków zaprezentowane zostaną losy 25-letniego Maćka, który mieszka z rodzicami w niewielkiej miejscowości pod Warszawą. Wspólnie z bratem Irkiem pracują w firmie budowlanej ojca. Dzięki wychowaniu w zamożnej rodzinie Maciek nigdy nie musiał martwić się o pieniądze, jednak od środka zżera go zazdrość o szwagierkę Klaudię. Stara się nie zdradzić przed nikim skrywanych uczuć. Jednak pewnego dnia nie wytrzyma i ośmielony alkoholem wyznaje Klaudii miłość. Dziewczyna zacznie go uwodzić.

Pojawi się także historia 18-letniej Julii, która właśnie urodziła córkę. Wcześniej rozstała się z Darkiem – jej ojcem, który chciał pozbyć się ciąży. Również rodzice nastolatki namawiali ją na aborcję, a później na sprzedaż dziecka bezdzietnej parze. 18-latka dla dobra dziewczynki postanawia zostawić ją w szpitalu zaraz po porodzie. Niespodziewanie kontaktuje się z Julią jej były chłopak. Razem postanawiają wychować córeczkę, która tymczasowo trafiła do rodziny zastępczej. Jednak mężczyzna zniknie tak szybko, jak się pojawił.

Wśród bohaterów nowych odcinków znajdzie się także 49-letni Bartosz. Wracając do domu zobaczy, jak radiowóz zabiera jego żonę Katarzynę. Okaże się, że kobieta potrąciła chłopca i zbiegła z miejsca wypadku. Zszokowany Bartosz będzie musiał zająć się nastoletnimi dziećmi i domem. O ile córka nie sprawia mu większych problemów, to zupełnie nie potrafi porozumieć się z synem, który chodził do klasy z ofiarą wypadku. Bartosz poprosi o pomoc teściową, ale kobieta, zamiast go odciążyć w obowiązkach, obwinia go o nieracjonalne zachowanie Katarzyny. Dodatkowo mężczyzna padnie ofiarą ostracyzmu – sąsiedzi będą wściekli, że jego żona zabiła dziecko z osiedla.

Premierowy sezon serialu „Ukryta prawda” jest udostępniany od poniedziałku do piątku w serwisie Player.pl.