Viaplay pokaże testy Formuły 1 przed sezonem 2024. Kiedy transmisje?

  • Internet
  • Viaplay
Autor: rafs

Viaplay ponownie z transmisjami testów F1. Platforma streamingowa, tak jak to było w 2023 roku, pokaże w Polsce testy przedsezonowe Formuły 1.

Próby odbędą się w Bahrajnie w dniach 21-23 lutego 2024 roku. To w tym miejscu tydzień później rozpocznie się sezon Formuły 1. Trzy dni będą podzielone na dwie sesje po 4 godziny z godzinną przerwą obiadową. O transmisjach poinformowała platforma w środę, 7 lutego.

Viaplay transmituje Formułę 1 w Polsce od 2023 roku. Sezon 2024 będzie drugim, i najpewniej ostatnim w związku z wyjściem platformy z naszego kraju w połowie 2025 roku. Dostęp do transmisji F1 na Viaplay można nabyć, klikając tutaj. Są one dostępne w pakiecie Total za 55 złotych miesięcznie lub za 44 złote, jeżeli wybierze się opcję na 12 miesięcy.

Viaplay dało sublicencję TV3 w krajach bałtyckich

Zmiany już zaszły w krajach bałtyckich. Od czwartku, 1 lutego wszystkie transmisje sportowe z Viaplay w Litwie, Łotwie i Estonii otrzymały sublicencję na rzecz TV3 Group. Są dostępne w ich streamingu – Go3. Subskrybenci Viaplay w tych krajach zostaną przeniesieni na Go3 w marcu.  Kontent sportowy Viaplay w tych krajach dotyczy między innymi transmisji Premier League, Ligi Mistrzów UEFA, piłki nożnej reprezentacyjnej oraz Formuły 1 i NHL.