Viaplay pokaże w 10 krajach walkę Fury-Whyte o mistrzostwo świata

  • Internet
  • Serwisy wideo
  • Viaplay
Autor: rafs

Viaplay nabyło prawa do pokazania walki o pas mistrza świata WBC w wadze ciężkiej między Tysonem Furym i Dillianem Whytem. Ta odbędzie się 23 kwietnia na stadionie Wembley w Londynie.

Walka może być ostatnim podejściem Furego do obrony mistrzostwa świata. Zawodnik powalczy z tymczasowym mistrzem WBC Whytem który w czwartej rundzie znokautował Aleksandra Powietkina. Promotorzy upatrują go jako jednego z faworytów do bycia na szczycie w federacji WBC.

Ile w Polsce trzeba będzie zapłacić za walkę Fury – Whyte w Viaplay?

Viaplay pokaże całe wydarzenie w Polsce, a także w Estonii, Łotwie, Litwie i Holandii w ramach normalnej subskrypcji. W Polsce ona kosztuje 34 zł miesięcznie. Inna sytuacja będzie miała miejsce w krajach nordyckich (Szwecja, Norwegia, Dania, Finlandia, Islandia). Tam cała gala będzie w systemie pay-per-view.

Na 10 rynkach zaoferujemy fanom niesamowity wieczór na Wembley, podczas której Fury zawalczy z Whytem w jednym z największych spektakli sportowych roku. Viaplay należy do wagi ciężkiej, jeśli chodzi o streaming wydarzeń sportowych i będzie kontynuowac inwestycję w najatrakcyjniejsze prawa na naszej platformie klasy światowejpowiedział Peter Nørrelund, NENT Group Chief Sports Officer

Viaplay z prawami do gal federacji Enfusion i Invicta FC

To nie koniec inwestycji Viaplay w prawa sportowe związane ze sportami walki. W piątek, 25 marca ogłoszono, że platforma streamingowa pokaże gale federacji Enfusion i Invicta FC. Pierwsza gala Enfusion została już pokazana w sobotę, 26 marca, a gala federacji Invicta FC będzie w środę, 11 maja. Platforma oferuje je w ramach normalnej subskrypcji.